Blog - škrabadla, pelíšky, nábytek, design, výstavy, povídání...


Nová značka COCICI - designový nábytek pro kočky a malé psy

Datum: 2011-07-17 22:46:26
Na trhu se objevila nová značka COCICI. Navrhujeme designový nábytek pro kočky a malé psy. Originální škrabadla pro kočky jsou vyjímečná svým tvarem, kvalitou zpracování a odolnými materiály. Škrábací plochy tvoří osvědčený sisálový koberec, který lze společně s vnitřními polštářky měnit. Tím se výrazně prodlužuje životnost COCICI škrabadel a pelíšků.

COCICI nábytek je konstruován na základě zkušeností s potřebami domácích mazlíčků, vše je jimi také pečlivě testováno. Ve spolupráci se zvěrolékaři vyvíjíme nebo vylepšujeme ortopedické pomůcky pro psy. Vznikly tak například ortopedické schůdky nebo matrace pro psy z paměťové pěny.

Důraz klademe zejména na funkční design, komfort a snadnou údržbu. Škrabadla mají dostatečnou hmotnost pro zajištění maximální stability během kočičích her. Dostatečně velké škrábací plochy ze sisálového koberce uspokojí každou kočku žijící v interiéru. Potahové látky nábytku jsou odolné proti zapichování chloupků, lze je snadno vysát, ušpiněná místa můžete lehce vyčistit vlhkým hadříkem.

Design COCICI nábytku ve spojení s možností vybrat si z široké palety barev a dřevodekorů, Vám umožní, aby se i škrabadlo stalo plnohodnotnou součástí Vašeho interiéru.


 
 

KOMENTÁŘE

| vložit nový komentář
 
 dan napsal(a):
http://www.ze-zahranici.cz
Datum: 2015-11-18 09:59:37 | Kontakt: dandyy@gmail.com