Blog - škrabadla, pelíšky, nábytek, design, výstavy, povídání...


Nové ortopedické schůdky pro psy

Datum: 2011-08-09 18:25:48
Vymysleli jsme nové ortopedické schůdky pro psy! Trochu jiný design, než na jaký narazíte v obchodech, žádné krajky a mašličky. Často cestujete i s pejskem? Složte je do tašky a dejte do kufru auta. Nezaberou Vám moc místa a můžete je na chalupě opět jednoduše rozložit. Potah je z voděodolné látky, takže když se stane malá nehoda, stačí schody otřít vlhkým hadříkem. Jednotlivé schody jsou spojeny suchými zipy.

Ale největší předností je jejich tvar. Skládají se z pěti schodů, které jsou vysoké pouze 7,5 cm. To znamená, že pohyb po schůdkách je mnohem snazší a snižuje se riziko poškození kloubů a páteře, když pejsek běhá z pohovky na podlahu.

Produkt jsme vyvíjeli se zvířecím ortopedem, schůdky testovali pejsci sestřiček z ordinace. Zanedlouho doplníme náš sortiment o ortopedické matrace z paměťové pěny pro psy, která se přizpůsobuje tvaru těla pejska a nedochází tak k otlakům kloubů. Čím víc Váš pes váží, tím větší účinnost matrace - klouby velkých plemen jsou namáhány více než klouby malých pejsků.

Paměťová pěna je perfektní materiál používaný v produktech, které slouží jako prevence proti problémům s pohybovým aparátem. Používáme ji i do výplní polštářků v boudách pro psy.

Věříme, že oceníte naši snahu vyvíjet nové produkty s lepšími vlastnostmi a originálním designem. Důležité pro nás je, aby byl spokojený jak Váš pes nebo kočka, tak i Vy!


 
 

KOMENTÁŘE

| vložit nový komentář