O značce COCICI


SISÁLOVÝ KOBEREC

Slouží jako škrábací plocha na škrabadlech pro kočky. Na rubu je použita protiskluzová vrstva z přírodního latexu. Koberec je olemován stejnou látkou, ze které jsou ušity polštářky uvnitř škrabadla. Koberec je ke škrabadlu fixován suchými zipy. Je možné ho tedy vyměnit, nový koberec zakoupíte v sekci náhradní díly.

PAMĚŤOVÁ PĚNA

Pro psy, kteří mají problémy s klouby nebo páteří, vyrábíme ortopedické matrace z paměťové pěny. Na základě váhy a tělesné teploty se pěna automaticky přizpůsobí tvaru a poloze těla pejska. Pokud není matrace zatížena, opět se po určité době vrátí do původní polohy. Při působení vyšší teploty je pěna elastičtější, zatímco při nižších teplotách zůstává pevná. Matrace z paměťové pěny jsou výbornou alternativou pro prevenci proti deformacím páteře, bolesti a otlakům kloubů.

Paměťovou pěnu používáme i jako výplň polštářků v boudách pro psy.

VYSOKOTLAKÝ LAMINÁT

Dekorativní laminát používáme jako jednu z povrchových úprav překližky. Vyznačuje se vysokou odolností vůči nárazům a poškrábání (několikanásobná odolnost oproti laku), teplu i propálení cigaretou, udržuje si barevnou stálost při umělém osvětlení. Jedná se o hygienický povrch se snadnou údržbou.
 

PŘEKLIŽKA

Březová překližka je kvalitním dřevěným výrobkem s velice tvrdým a odolným povrchem. Je vyrobena ze silných dýh vazáných do kříže. Využíváme nejen její dlouhou životnost, ale i dekorativní vlastnosti v řezu desky. Pro zachování přirozeného vzhledu překližky zvolte povrchovou úpravu DÝHA (povrch překližky je ošetřen odolným matným čirým lakem). Stejný dekor, ale s výrazně větší odolností proti poškrábání, můžete najít ve vysokotlakých laminátech-dekor BŘÍZA.

LÁTKA

Látka, kterou používáme na většinu našich produktů, má antibakteriální, vodoodpudivý povrch s velmi snadnou údržbou. Menší plochy (potahy polštářků) perte velmi šetrně maximálně na 30°C. Žehlete pouze po rubu maximálně na 110°C. Po vyprání je doporučeno jemně vykartáčovat měkkým kartáčem pro oživení vlasu. Větší plochy, které domácí pračka nepojme, svěřte profesionálům. Největší předností této látky je, že se do ní nezapichují zvířecí chlupy, snadno je vysajete. Lokální skvrny vyčistíte vlhkým hadříkem.

Složení látky: 17% polyester, 28% polyamid, 9% bavlna, 46% acryl

Na ortopedické schody a matrace pro psy používáme látku ze 100% polyesteru s PVC zátěrem. Je tedy voděodolná, lze ji prát v pračce na 40°C, žehlete maximálně na 110°C.